(+38) 063 366 15 80
svitlopostach17@gmail.com
Кабельно-провідникова продукція
Світильники
Вимикачі, розетки
Автоматичні вимикачі
Монтажні вироби
Продукція ТМ "ТЕРМІЯ"
Лампи
Електричні конвектори «ТЕРМІЯ»

Про компанію

Торговельна компанія має понад 15-річний досвід роботи в сфері продажу електроосвітлювальної продукції. Ми допомемо обрати лампи, світильники, електротехнічну та теплотехнічну продукцію для Вашого дому, офісу, підприємства чи будівництва.

КРАЩІ ЦІНИ на продукцію ТМ «ТЕРМІЯ». Натисніть тут, щоб переглянути асортимент, ціни та довідник.

Покупцеві, який обґрунтовано повідомить про наявність на ринку дешевших цін, — гарантовано надається знижка.

Частина товару є в наявності на складі, а у випадку відсутності — доставляється під замовлення у найкоротші терміни. Широкий асортимент у розділі Каталог

Якщо Вам не вдається знайти бажане — все одно зверніться до нас! Контакти

Наша компанія  є офіційним дилером національного виробника ПАТ “Маяк” на Заході України та реалізує весь його асортиментний ряд:

♦ електроконвектори від 0,5 до 2,5 кВт.;

♦ радіатори і конвектори з мідно-алюмінієвим теплообмінником для систем центрального та індивідуального опалення;

♦ сталеві конвектори опалювальні;

♦ плінтусні конвектори; 

♦ теплові завіси;

♦ електроплитки;

♦ фритюрниці та мікрохвильові печі;

♦ тепловентилятори та теплові пушки промислові ;

♦ масляні радіатори;

♦ електричні котли;

♦ теплоакумулюючі баки;

♦ інфрачервоні обігрівачі.

Усю продукцію виготовляють у Вінниці під ТМ "Термія” на колишньому підприємстві військово-оборонного комплексу. У своїй продукції виробник втілює передові технології провідних світових виробників у сучасному дизайні, надійній якості та з довготривалою гарантією.

В асортименті також:

♦ кабельно-провідникова продукція вітчизняних виробників;

♦ джерела світла (стандартні лампи розжарювання, люмінісцентні, комутаторні або таблові, декоративні, рефлекторні, галогенні, газорозрядні натрієві, ртутні, енергозберігаючі, світлодіодні, металогалогенні, ксенонові, прожекторні, мініатюрні, дзеркальні, циліндричні, кварцево-галогенні, для побутової техніки, для авіації та залізниці) торгових марок Іскра, Delux, OSRAM, General Electric, Extra, Philips, Maxus, Electrum, Bells’on, Sylvania, BRILUX, Uniel;

♦ автоматичні вимикачі ТМ IEK, ABB, Schneider Electric, ETI, Moeller Electric тощо;

♦ світильники офісні, промислові, точкові, світлодіодні, декоративного  підсвічування, вуличні, тунельні, паркові, садові,  для відкритих площ, для середовищ з небезпекою вибуху (лабораторії, АЗС, АЕС), для аварійного  освітлення, евакуаційне освітлення, вмонтовані та накладні, підвісні і настінні з різними ступенями захисту, спеціальні та з вимогами щодо технології  та освітлення торгових марок Lug, Світлові технології, Lumen, Magnum, Uniel, Ватра та інших виробників під замовлення.

♦ вимикачі, розетки ТМ VI-KO, EL-BI, Lezard, УТОС, Елкон, ABB тощо;

♦ прожектори  з датчиком руху та без нього, з посиленим захистом від погодніх впливів, з антивандальним виконанням, з заливаючим світлом (для великих площ типу автопаркування, стадіони),  дальнобійні (для військових цілей), акцентні (підсвітка архітектурних споруд, місць входувиходу,  в”їздувиїзду) та сигнальні (інформаційні). Джерела світла ЛОН, ртутні, галогенні, ксенонові, металогалогенні, світлодіодні.

♦ ПРА, ЕПРА пуско-регулюючі апарати та електронні баласти (стартери, дроселі, конденсатори, імпульсно-запускаючий пристрій ІЗУ) торгової марки Lumen, Delux, Voosloh Schwabe, Electrum.

♦ монтажні вироби: гофротруба, ізострічка, патрони карболітові та  керамічні вилки з та без заземлення, щитки, дін-рейка, кабельні канали пластикові, коробка монтажна.

♦ електротехнічне обладнання: одно і трьохфазні лічильники обліку енергії, мережеві фільтри, силові роз'єми, контактори електромагнітні та малогабаритні, теплові реле, реле контролю фаз, пристрої обмеження потужності, пристрої захисту релейні, стабілізатори напруги, електромонтажні клеми, промислові автоматичні вимикачі, вимикачі  навантаження,  трансформатори струму,  аналізатори параметрів мережі, обмежувачі перенапруги, контактори модульні мініатюрні і силові, теплові реле, диференційні реле, автоматичні вимикачі захисту двигунів, корпуси модульні, розподільчі шафи, щитки розподільчі для виробничих і громадських установ, виробництва  ІЕК, ЕТІ та інші.

Наші переваги для Вас:

♦ індивідуальний підбір і комплектація замовлення до узгодженого із замовником терміну;

♦ безкоштовні консультації спеціалістів при формуванні замовлення;

♦ гнучка система знижок;

♦ зручні умови оплати;

♦ безкоштовна доставка товару в межах м.Львова (гуртова поставка) або за межі міста по домовленості;

♦ зручне розміщення офісу та складу компанії;

♦ індивідуальне замовлення вузькоспеціалізованої продукції в електротехнічній чи електроосвітлювальній галузі;

♦ безкоштовне проектування та оптимальний технічний розрахунок освітлення приміщень чи площ на стадії будівництва та реконструкцій.

Умови роботи з оплати, формування замовлень, пред'явлення знижок чи доставки продукції обговорюються безпосередньо з менеджерами компанії.